zdjęcia

Jaki wybrać obiektyw do aparatu? Na jakie rzeczy koniecznie zwracać uwagę przed zakupem? Co będzie najważniejsze?

Aparaty fotograficzne
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj zakup aparatu to żadna trudność, więc wiele ludzi chcących wykonywać wciąż lepsze zdjęcia zmienia kompakty na proste lustrzanki. Natomiast w tym miejscu pojawia się problem, czyli jaki obiektyw kupić. Największy kłopot może się pojawić, jeśli wymagamy, żeby taka lustrzanka zarazem miała, na przykład zoom taki jak teleobiektyw i funkcję makro, jakby to było w kompakcie. Niestety, identycznie się nie da bo do lustrzanej potrzeba sporego zestawu obiektywów, jakie mogłyby spełnić wszelkie wymagania. Pośród nich jednak połapać się nie jest tak łatwo.

Doskonała pamiątka ze ślubu

http://magiceye.com.pl/
Author: Steffen Voß
Source: http://www.flickr.com
Większość przyszłych małżonków, organizując dzień ślubu rozważa jak uwiecznić ten wspaniały dzień. Warto pamiętać o jednym. Trzeba dołożyć wszelkich starań, by wynająć jak najlepszego fotografa i kamerzystę. Szczególnie, iż filmy ślubne nie są już niekończącymi się, wielogodzinnymi nagraniami, do których rzadko kiedy chce się wracać po latach. Obecnie, ulega zmianie nie tylko czas trwania i dynamika nagrania, ale także pozycja kamery.

Fotografia dziecięca - jak uwiecznić wyjątkowe chwile życia

Kobieta w ciąży
Author: Sweet.Crazy.Pics
Source: http://www.flickr.com
Fotografia potrafi w dzisiejszych czasach spełniać znacznie rozmaite funkcje. Potrafi dokumentować rozmaite fakty, tworzyć niezapomniany portret, a również zatrzymać czas (w postaci utrwalenia przemijających chwil) i zachować wspomnienia.

Fotografia jako ważnym elementem uroczystości familijnych

fotografia ślubna
Author: Ryan Paulsen
Source: http://www.flickr.com
Lubimy zachowywać wspomnienia. Nawet podczas sobotniego spaceru z rodziną pstrykamy zdjęcia. W naszych internetowych albumach znajdują się zatem nasze wizerunki od wczesnej młodości, po czas obecny. Można więc sobie prześledzić zmiany naszej powierzchowności, co może być zajęciem rozrywkowym. Zajęcie podobne przyda się, gdy będziemy w nie najlepszym nastroju. Nie ma nic w wyższym stopniu zabawnego niż zobaczyć siebie o kilka lat młodszego, zwłaszcza kiedy asystują nam w tym własne dzieci.

Poradnik dla wszystkich miłośników fotografii – czyli gdzie możemy kupić fachowy sprzęt

czarny aparat fotograficzny
Author: Alexandre Dulaunoy
Source: http://www.flickr.com
Robienie zdjęć aparatem smartfonu nie wymaga szczególnych umiejętności. Jeśli jednak myślimy o robieniu zdjęć bardziej profesjonalnie, warto zafundować sobie fachowy sprzęt. Gdzie możemy go kupić?

Na co zwracać uwagę, wybierając obiektyw? Przyda ci się kilka cennych zaleceń

kobieta z aparatem fotograficznym
Author: Leo Hidalgo
Source: http://www.flickr.com
Robienie fotografii to pasja, która jest ważna dla niejednego z nas. Niestety nie zawsze mamy do tego właściwy sprzęt. Jeżeli jednakże jesteśmy tymi szczęściarzami, jacy mogli pozwolić sobie na kupno lustrzanki, musimy dobrać do niej odpowiedni obiektyw. W jaki sposób to zrobić? Czytaj dalej, a poznasz kilka przydatnych wskazówek, dzięki którym zakup z pewnością będzie udany.

Wybór stosownego typu aparatu fotograficznego dla osoby przygodę z fotografią wcale nie musi być kłopotliwy

aparat cyforwy
Author: Casio
Source: Casio
Większość ludzi lubi oglądać zdjęcia. Jest to chwila, kiedy razem z rodziną lub znajomymi może powspominać najlepsze i najciekawsze okresy swojego życia. Powrócić chwilami do przepięknych wspomnień i zapomnieć o powszechnym życiu. Aczkolwiek żeby mieć, co oglądać należy mieć stosowny aparat, który ułatwi właśnie oglądanie pięknych zdjęć.

Pages

Subscribe to RSS - zdjęcia