pomiar

Nadzwyczaj szczegółowe pomiary masy dokonane przy użyciu wag elektronicznych.

Waga kuchenna elektryczna
Author: MPM
Source: MPM
Waga to narzędzie za pomocą, jakiego możemy idealnie określić masę dowolnego ciała. Przyrząd ten znany był już w starożytności i były to wagi szalkowe, które pracowały na zasadzie bilansowania się mas dwóch ciał z czego masę pierwszego rozlokowaliśmy przy pomocy wzorców. Podstawowe wagi jednoszalkowe zostały stworzone w roku 45 zeszłego stulecia w Szwajcarii. Pomimo tego w obecnych latach takiego rodzaju wagi są już niezwykle rzadko używane.

Sonda hydrostatyczna używana okazuje się być w zbiornikach wodnych

zabezpieczenie
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Na co dzień możemy skorzystać z przeróżnych urządzeń, które są w stanie nam dużo objaśnić oraz udowodnić, a co się z tym wiąże, przez to dana praca będzie łatwiejsza.

Czujniki tensometryczne, zatem co o pomiarach siły winien wiedzieć automatyk

drgania
Czujniki tensometryczne, potocznie mienione tensometrami, to podstawowy fragment każdej wagi elektronicznej, a również przyrządów do pomiaru mocy ściskających, rozciągających, naprężeń, itp. Często napotykane są one w układach automatyki, w których istnieje konieczność realizowania pomiarów wagowych, na przykład ciężaru zasobników magazynujących surowce, zasobników mieszalniczych bądź platform najazdowych.

Waga kieszonkowa to wspaniały produkt

W czasie zakupów staramy się nabywać tylko to co niezbędne oraz w takiej wielkości w jakiej wymagamy. Przez to właśnie prosząc o pewną wagę jakiegoś towaru chcemy tyle otrzymać, a wkładając samodzielnie niejednokrotnie myślimy, czy już, czy jeszcze dokładać, a nie zawsze mamy możliwość skorzystać ze sklepowej wagi.

Waga kieszonkowa to wspaniały przedmiot

waga
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
Podczas zakupów chcemy nabywać jedynie to co konieczne i w takiej wielkości w jakiej wymagamy. Przez to właśnie prosząc o pewną wagę jakiegoś towaru chcemy tyle dostać, a nakładając samodzielnie najczęściej zastanawiamy się, czy już, czy jeszcze dokładać, a nie zawsze mamy ewentualność skorzystać ze sklepowej wagi.
Subscribe to RSS - pomiar