komputer

Dyski ssd – dlaczego opłaca się w nie inwestować?

Przenośny dysk SSD USB 3.0
Author: Super Talent
Source: Super Talent
Każdy komputer do działania wymaga dysku twardego. Do tej pory najczęściej używane były dyski magnetyczne, jednakże dzisiaj coraz większą popularnością cieszą się dyski ssd. Co należy wiedzieć o tego typu dyskach?

Dawne i obecne pomysły na prezent świąteczny dla najmłodszych

Klocki Lego
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Święta są szczególnym czasem, w którym bliskie sobie osoby spotykają się ze sobą i spędzają wspólne chwile. Wielu ludziom święta kojarzą się również z nabywaniem i dostawaniem prezentów. W większej części przypadków największą część prezentów na gwiazdkę dostają dzieci. Prezenty dawane dzieciom na święta bywają zróżnicowane.

Naprawa starego komputera, czyli co można zrobić, aby Twój komputer funkcjonował jak nowy

komputer i laptop
Author: Jose Camões Silva
Source: http://www.flickr.com
To normalne, że z biegiem czasu komputery zaczynają się uszkadzać. Nieraz się zawieszają, wolniej chodzą, nieraz nawet spontanicznie się wyłączają, na domiar tego często zaczyna coraz wolniej chodzić Sieć, nie włączają nam się poniektóre gry… Naturalnie to jedynie parę przykładów, jednak nie da się ukryć, iż im starsze komputery tym bardziej się psują. Bezsprzecznie jest to dosyć niekomfortowa sytuacja, szczególnie jeżeli na co dzień korzystasz z komputera, nie tylko w celach rozrywkowych, lecz przykładowo naukowych czy też zawodowych.

Pamiętamy doskonale, iż marketing jest po to, żeby przyciągnąć klienta.

smartfon
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Jednak jeśli to my stoimy po stronie klienta, musimy zrozumieć to, że wiele banerów nakłania nas do nabycia rzeczy, nie godnych swojej autentycznej promocji. Czy w tego typu kwestii nie możemy w ogóle dokonywać zakupów? Oczywiście, że nie!

Jakie wartości i wady niesie za sobą nabycie używanych komputerów oraz laptopów

laptop
Author: mobilyazilar
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj sprzęt komputerowy można uzyskać zarówno po niskiej jak i po ogromnie wysokiej cenie. Nowiuteńkie laptopy czy też komputery możemy nabyć przykładowo już za około 1000 złotych, prócz tego tego typu komputery mogą znamionować się już całkiem porządną jakością oraz dobrymi parametrami. Jednak komputery nieraz mogą kosztować nawet 5 razy tyle, a i tak jeżeli weźmiemy pod lupę marki najważniejszych producentów to cena narasta jeszcze bardziej.

Inwestujmy w dodatkowe możliwości

Praca przy komputerze
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Kiedy kupujemy komputer pragniemy, aby służył nam on jak najdłużej, żebyśmy spokojnie mogli się nim posługiwać przez wiele lat, żebyśmy wiedzieli, iż wszystko co na nim wykonamy jest bezpieczne i jednocześnie również byśmy mieli świadomość, iż będziemy w stanie obejrzeć na nim każdy film i zagrać w każdą grę.

Jakie mamy gry? W jakie gry warto zagrać? Czy rynek gier ulega zmianie?

Gry komputerowe
Author: Paul J. Rush
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia trudno w dzisiejszych czasach sobie wyobrazić codziennie życie bez gier. Gry to świetna rozrywka, można dzięki nim spędzić miło czas, gdy się nudzimy możemy zagrać, i poczuć trochę emocji. Gry jednakże nie są tylko “zabijaczami” czasu, gdyż wiele jest rozbudowanych, są światy i różnorodne stopnie trudności, z którymi trzeba sobie poradzić. Aktualnie, tworzone są różnorodne nowe technologie i na tym również zyskuje rynek gier, przykładowo dość powszechne ostatnimi czasy stają się gry przeglądarkowe.

Pages

Subscribe to RSS - komputer