kierowca

Innowacyjne gadżety - dzisiaj można wyszukać w sklepach

kamera
Author: Andrew Budreski
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach technika jest bardzo mocno rozwinięta. Oznacza to, iż w sklepach znaleźć można całe mnóstwo różnorodnych akcesoriów, pośród których znajdą się takie mniej lub bardziej przydatne. Niektóre z nich kosztują mniej, za inne należy położyć naprawdę sporo pieniędzy. Co dzisiaj możemy zakupić i na co się nastawić?

Kalibracja alkomatów winna być realizowana regularnie. Warto zakupić taki sprzęt, który automatycznie informuje o konieczności przeprowadzenia tego procesu

alkomat
Source: commons.wikimedia.org
O bezpieczeństwo na drodze winny dbać nie tylko dedykowane służby, ale w szczególności sami kierowcy i przechodnie. Na to bezpieczeństwo, wpływ ma wiele czynników, jednak podstawą jest unikanie wszelkich używek zanim zasiądzie się za kierownicą, które mogłyby wpływać na osłabienie naszej orientacji i reakcji w terenie. W tym celu jak najbardziej sensowne jest badanie alkomatami.

Co możemy zrobić by nasz pojazd pozostał sprawny?

Warsztat samochodowy
Author: uniquelycat (Cathy) Smith
Source: http://www.flickr.com
Samochód stał się normą w naszych rodzinach. Jedną z pierwszych rzeczy jakie robią młodzi ludzie po osiągnięciu pełnoletności jest zdanie egzaminu na prawko. Nie dziwi więc to, że ciągle wzrasta liczba aut na szosach. Na szczęście powoli i jakość dróg dostosowywana jest do wzrastającego zapotrzebowania. Natomiast ze stanem samych pojazdów jest już różnie.
Subscribe to RSS - kierowca