informacje

Części zamienne dla różnych maszyn

laptopy
Author: MSLGROUP Official
Source: http://www.flickr.com
Na wyroby branży elektronicznej i współczesny sprzęt domowy Polacy wydają dużo pieniędzy. Kochamy nabywać telewizory, odtwarzacze, aparaty, kamery, lodówki, pralki, odkurzacze, a wszystko jak najbardziej współczesne.


Awaria zmywarki sprawia, że sterta brudnych naczyń bezustannie się powiększa.

Jaki telefon komórkowy zakupić dla nestora?

urządzenie
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND
Nasi dziadkowie i rodzice przyzwyczajeni są do tego, że aparat telefoniczny służy do dialogów na duży dystans. Najczęściej w domu był jeden telefon – wiszący lub stojący, zupełnie analogowy czy też z miniaturowym wyświetlaczem i – maksimum – przenośną słuchawką.

Wszystko, co z bazami danych związane może być

analizowanie danych
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, że jeśli chce się zdobyć jakąś wiedzę, to musimy uczyć się nowych rzeczy. Identycznie jest w momencie, kiedy mamy ochotę sprawdzić różne prawidłowości przy większym zbiorze danych. Nie jest prosto wyciągnąć wnioski, gdy mamy mnóstwo danych. Ale big data to nie problem, gdy będziemy mieli wokół siebie osoby, które znają się na łączeniu i analizie danych. Dzięki zgranej grupie ludzi będzie można bez dużych kłopotów doprowadzić do tego, że dostępne dane staną się niewyczerpanym wręcz źródłem informacji.

Świat nowoczesnych odkryć i obcych pojęć, świat błyskawicznych zmian. To nasz świat, przyzwyczailiśmy się do niego

sii, serwery, outsourcing it
Source: http://pl.sii.eu/pl/
Świat pełen jest znanych nam już pojęć i terminów, jednak obowiązujące trendy stale się zmieniają. Taki jest współczesny świat. Nie było tak zawsze. Dawniej kiedy świat rozwijał się wolniej, gdy znane nam pojęcia obowiązywały dłużej,rzeczywistość była spokojniejsza, wydarzenia nie następowały po sobie tak błyskawicznie, jak dziś.
Subscribe to RSS - informacje