gra

Drony - innowacyjne wynalazki, które zyskują ogromne grono entuzjastów

sprzęt - przekrój
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka la temu stanowiły tylko wytwór wyobraźni pisarzy powieści science fiction. Obecnie są rzeczywistością, której możemy doświadczyć na własnej skórze.

Dlaczego warto kupić do swojego smartfona jakieś etui albo pokrowiec.

agd
Author: bartholo
Source: http://www.flickr.com
Jeśli się chce, żeby zakupiony dopiero co telefon albo smartfon mógł odpowiednio długo działać, to należy o niego odpowiednio zadbać. Z pewnością nie wyjdą mu na zdrowie żadne upadki, zwłaszcza z większej wysokości, w takiej sytuacji niejednokrotnie pękają ekrany, a ich wymiana dość sporo kosztuje.

Czy robienie witryn www może być przyjemne nie tylko dla grafików?

laptop
Author: Wilson Hui
Source: http://www.flickr.com
Większości społeczeństwa tworzenie witryn internetowych kojarzy się wyłącznie z czarną magią. Języki programowania, istniejące w nich klasy czy też funkcje są dostatecznie niezrozumiałe.

Kamera termowizyjna flir wspaniale się spisze w różnorakich warunkach

Moose - Centrum Języków Obcych
Author: Moose.pl
Source: www.moose.pl
Czasem okazuje się być tak, że pragniemy wykonać jakieś pomiary, przy których będziemy potrzebować profesjonalnego sprzętu. Tak okazuje się być chociażby wtedy, kiedy pragniemy przekonać się, czy ciepło nie wypływa z swojego domu jakimiś niepożądanymi miejscami.

Jak opracować aplikację mobilną ? Na które cechy zwrócić uwagę?

szkolenie testowania aplikacji mobilnych
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl
Testowanie aplikacji mobilnych nie będzie tym samym, co testowanie internetowych aplikacji. Różnice odszukamy na praktycznie wszystkich poziomach. Praktycznie zawsze testy funkcjonalne oparte są na sprawdzaniu interakcji ludzi użytkujących daną aplikację, wiadomo przecież, że odmiennie wygląda sprawdzenie aplikacji bankowej, a jeszcze odmiennie aplikacji społecznościowej.

Czym jest sigma 18-200 i dla jakich osób był stworzony taki obiektyw?

sigma 18-200
Author: Universität Salzburg (PR)
Source: http://www.flickr.com
Są ludzie, dla których piękno istniejącego wokół nas świata jest bardziej istotne od typowych powszednich spraw. Ci obywatele preferują wziąć własny aparat zdjęciowy i pójść gdzieś do parku lub w góry, żeby upamiętnić cuda natury na kliszy fotograficznej lub na karcie sd.

Należy wiedzieć, co oferuje nam obiektyw sigma 12-24

rzeczy
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND
Każdy chce, by jego fotografii były jak najwspanialsze, bo w końcu okazują się być pamiątką z różnych podróży i uroczystości.

Pages

Subscribe to RSS - gra