fotograf

Czy zafrapowały nas zdjęcia z drona?

Laptop Dell Inspiron Q15R Switch
Author: Dell
Source: Dell
Jeżeli pragniemy wykonać jakieś testy, albo fotografie, które powinny być wykonane na wysokościach, to z pewnością powinno się do tego użyć drona.

Fachowe kursy z fotografii - czego wolno się na nich nauczyć?

fotografowanie
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Obecnie fotografia to dziedzina, która cieszy się nadzwyczaj dużym zainteresowaniem oraz wielką popularnością wśród wielu osób. Bez wątpienia można stwierdzić, że fotografia to prawdziwa sztuka, jaka wymaga nie tylko wiedzy oraz doświadczenia, ale też wielkiego zaangażowania oraz profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Nierzadko osoby, jakie chcą zdobyć wiedzę na temat fotografii oraz związać się z tą dziedziną pod kątem zawodowym zapisują się na warsztaty fotograficzne. Takie warsztaty i kursy fotograficzne bezsprzecznie niosą za sobą niezwykle dużo wspaniałych korzyści.

Chcesz polepszyć swoje umiejętności z zakresu fotografii? Fajnym pomysłem będzie zarejestrowanie się na warsztaty z profesjonalistą

nauka fotografii
Fotografia w współczesnych czasach jest nader modne, zwłaszcza pośród młodych ludzi. Nie da się ukryć, że w obecnych czasach niemal każdy może nazwać się fotografem i wykonywać naprawdę ciekawe zdjęcia.

Dobre obiektywy fotograficzne. Sprzęt foto warte rekomendacji

aparat fotograficzny
Author: Nicolas Buffler
Source: http://www.flickr.com
Obiektyw fotograficzny jest tą częścią aparatu, która stanowi spójny system który zawiera jedną bądź więcej soczewek i ma na celu skupianie obrazu na matrycy lub błonie światłoczułej. Obiektywy mogą być na stałe dołączone do korpusu aparatu fotograficznego lub być ich wymiennym elementem. Mają zazwyczaj w stabilizację obrazu oraz mechanizm doboru przysłony, za sprawą czego regulowana jest ilość światła wpuszczana do wnętrza aparatu, gdzie na błonie światłoczułej lub matrycy uwiecznia się obraz.

Fotografia jako ważnym elementem uroczystości familijnych

fotografia ślubna
Author: Ryan Paulsen
Source: http://www.flickr.com
Lubimy zachowywać wspomnienia. Nawet podczas sobotniego spaceru z rodziną pstrykamy zdjęcia. W naszych internetowych albumach znajdują się zatem nasze wizerunki od wczesnej młodości, po czas obecny. Można więc sobie prześledzić zmiany naszej powierzchowności, co może być zajęciem rozrywkowym. Zajęcie podobne przyda się, gdy będziemy w nie najlepszym nastroju. Nie ma nic w wyższym stopniu zabawnego niż zobaczyć siebie o kilka lat młodszego, zwłaszcza kiedy asystują nam w tym własne dzieci.

Poradnik dla wszystkich miłośników fotografii – czyli gdzie możemy kupić fachowy sprzęt

czarny aparat fotograficzny
Author: Alexandre Dulaunoy
Source: http://www.flickr.com
Robienie zdjęć aparatem smartfonu nie wymaga szczególnych umiejętności. Jeśli jednak myślimy o robieniu zdjęć bardziej profesjonalnie, warto zafundować sobie fachowy sprzęt. Gdzie możemy go kupić?

Aparaty marki Sigma dostępne w Szczecinie - najbardziej fotogenicznym mieście w Polsce

obiektyw
Author: Eugene Romanenko
Source: http://www.flickr.com
Jest to obyczajem, nawet tradycją, iż każda para młoda odbywa sesję fotograficzną w jakimś pięknym miejscu, żeby oczywiście upamiętnić dla wszystkich najcudowniejszy dzień w życiu. W tym artykule przedstawimy: w jakim mieście najchętniej się fotografują młode pary i z jakiego aparatu korzystają fachowcy żeby ci, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z fotografią ślubną oraz młode małżeństwa szukające dobrego fotografa znaleźli odpowiedź na niniejsze pytania.

Pages

Subscribe to RSS - fotograf