dysk twardy

Naprawa starego komputera, czyli co można zrobić, aby Twój komputer funkcjonował jak nowy

komputer i laptop
Author: Jose Camões Silva
Source: http://www.flickr.com
To oczywiste, że z biegiem czasu komputery zaczynają się uszkadzać. Częstokroć się zawieszają, wolniej chodzą, czasem nawet samoistnie się wyłączają, na dodatek w wielu przypadkach zaczyna coraz wolniej chodzić Internet, nie włączają nam się niektóre gry… Oczywiście to jedynie parę przykładów, niemniej nie da się ukryć, że im starsze komputery tym bardziej się psują. Bezspornie jest to dosyć niekomfortowa sytuacja, w szczególności jeżeli na co dzień używasz komputera, nie tylko w celach rozrywkowych, ale na przykład naukowych czy też zawodowych.

Wybór cloud computing – przechowywanie w chmurze - dowiedz się więcej na temat tej usługi

cloud
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Nigdy nie możemy absolutnie wierzyć naszym sprzętom elektronicznym. Mają one tendencję do ulegania różnego rodzaju awariom, więc warto zgrywać swoje dane na dyski zewnętrzne. W tym celu mnóstwo osób wybiera korzystanie z właściwie przygotowanej chmury, to znaczy cloud computing. Jest to wyjątkowo użyteczne oraz komfortowe rozwiązanie, co zrobiło sporo osób.

Dyski ssd – dlaczego opłaca się w nie inwestować?

Przenośny dysk SSD USB 3.0
Author: Super Talent
Source: Super Talent
Każdy komputer do działania wymaga dysku twardego. Do tej pory najczęściej używane były dyski magnetyczne, jednakże dzisiaj coraz większą popularnością cieszą się dyski ssd. Co należy wiedzieć o tego typu dyskach?
Subscribe to RSS - dysk twardy