Auto

Który smartfon dla biznesmena?

Netbooki  ASUS Eee PC X101H
Author: Asus
Source: Asus
Smartfon to istotne narzędzie dla każdego współczesnego biznesmena. Przenoszone w kieszeni urządzenie pomaga w ustalaniu terminów, kontaktach z klientami a także współpracownikami, natomiast w niektórych wypadkach musi nawet zastąpić laptop.

Czy poziom jeśli chodzi o aplikacje mobilne jest już lepszy? Co na to wpływa?

Wystrój wnętrza biurowego
Author: Kristin Nador
Source: http://www.flickr.com
Mobilny rodzaj aplikacji ma wielką przyszłość. Już obecnie dają sporo możliwości oraz stale mamy takich aplikacji wciąż więcej. Jednak, kiedy chodzi o tego typu aplikacje, to z pewnością ważna jest ich jakość.

GPS od Solid Security doskonałą metodą na zabezpieczenie auta

nawigacja gps
Zabezpieczenie własnego pojazdu jest najistotniejszą kwestią dla wielu właścicieli aut. Nade wszystko, gdy kupili samochód w salonie i chcą zainwestować w nowoczesne systemy ochronne, takie jak GPS od Solid Security.

W jaki sposób należycie zadbać o swój samochód, czyli parę słów o pielęgnacji czterech kółek

samochód
Author: Grand Parc - Bordeaux, France
Source: http://www.flickr.com
Posiadaczy czterech kółek można rozróżnić na 2 kategorie. W skład pierwszej z nich zaliczają się pedanci, którzy są na myjni parę razy w tygodniu. Drugą kategorię stanowią osoby, które nie przywiązujążadnejuwagi do czystości pojazdu. Najrozsądniej znaleźć tak zwany złoty środek. Można, a nawet powinno się myć samochód. Nie wpadajmy przy tym w przesadę, ponieważ – jak powszechnie wiadomo - „lepsze” jest wrogiem „dobrego”.
Subscribe to RSS - Auto