Aplikacja

Jak opracować aplikację mobilną ? Na które cechy zwrócić uwagę?

szkolenie testowania aplikacji mobilnych
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl
Testowanie aplikacji mobilnych nie będzie tym samym, co testowanie internetowych aplikacji. Różnice odszukamy na praktycznie wszystkich poziomach. Praktycznie zawsze testy funkcjonalne oparte są na sprawdzaniu interakcji ludzi użytkujących daną aplikację, wiadomo przecież, że odmiennie wygląda sprawdzenie aplikacji bankowej, a jeszcze odmiennie aplikacji społecznościowej.

Sprzedaż wszelkiego rodzaju aplikacji mobilnych stała się w dzisiejszych czasach niezmiernie popularna.

szkolenie testowania aplikacji mobilnych
Source: pixabay.com
Dzieje się zarówno dlatego, iż sporo ludzi korzysta z sprzętów mobilnych, a wobec takiego są one zainteresowane także Aplikacjami mobilnymi. Jednakże nim konkretna aplikacja trafi do sprzedaży powinien ona zostać dobrze przetestowana, żeby jej producent miał pewność, iż pozostaje ona działała bez zarzutu.

Sprawdzanie jakości oprogramowań komórkowych

rachunki
Współcześnie, życie codzienne typowego rodaka prezentuje się całkiem odmiennie niż osoby starszej od niego o dwie dekady, kiedy była w takim samym wieku. Wszystko z pomocąwielkiego rozwoju technologicznego, który nieustannie ma miejsce.

Nowoczesne telefony

Smartfon HTC Rhyme
Author: HTC
Source: HTC
Początki były niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” noszonych przy uchu przez biznesmenów. Byli oni ubrani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał określać wyższy status. Kilka lat później było jeszcze lepiej, garnitury były ładniejsze, bardziej skrojone na miarę, a telefony komórkowe bardziej zgrabne i mniej widoczne. Skoro bowiem na samym początku, kiedy telefony komórkowe się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. Najpopularniejszy stawal się za to jak najmniejszy wygląd.
Subscribe to RSS - Aplikacja