Doskonała pamiątka ze ślubu

Większość przyszłych małżonków, organizując dzień ślubu zastanawia się jak upamiętnić ten niepowtarzalny dzień. Jedno jest pewne. Trzeba postarać się, by wybrać doskonałego fotografa i kamerzystę. Zwłaszcza, że filmy z dnia ślubu nie są już nudnymi, ciągnącymi się godzinami nagraniami, do których rzadko kiedy chce się wracać po latach. W dzisiejszych czasach, ulega zmianie nie tylko czas trwania i dynamika filmu, ale nawet położenie kamery.

filmy z powietrza
Author: MAGICEYE
Source: http://magiceye.com.pl
W czym tkwi tajemnica idealnego filmu ze ślubu? W filmowaniu z wysokości, do którego wykorzystuje się niedużych rozmiarów platformę latającą. Helikoptery potrafią wznieść się na wysokość około 300 m, co umożliwia obszerne ujęcia z ”góry” – np. uwiecznienie drogi do kościoła oraz sali weselnej czy pełnego pleneru, w którym Para Młoda będzie miała sesję plenerowe. Mało tego, helikopter może zniżyć lot prawie do poziomu głów gości, co pozwoli na bardzo efektowne zbliżenia.

Zdjęcia i odbitki
Source: http://www.sxc.hu
filmowanie dronem z powietrza to połączenie nowoczesności z tradycją. Dziś, w dobie „dynamicznych” teledysków ślubnych możemy także podkreślić ciepło i rodzinną atmosferę przygotowań do tego szczególnego dnia. Niekiedy spora ilość zaproszonych gości nie jest pokazanych w filmach ślubnych. Cała uwaga skupiona jest na Parze Młodej, gubiąc wspaniałe sceny z rodzicami, rodzeństwem i resztą gości. A przecież osoby te również biorą udział w owym wydarzeniu, są jego częścią. Warto więc po latach ujrzeć wszystkich gości. Ich podekscytowane twarze oczekujące na ceremonię ślubną przed kościołem, rozmowy w ogrodzie, gdy zespół muzyczny na moment przestaje grać... Filmowanie z powietrza nadaje nagraniu z dnia ślubu absolutnie nowego wymiaru.

Warto omówić również kwestię fotografii\ ślubnej, która przyniesie nam zadowolenie oraz nieprzemijające chwile wzruszenia. Zdecydujmy jakiego efektu się spodziewamy i którego dnia ma się odbyć sesja fotograficzna. Czy będzie to „reportaż” z dnia ślubu (z emocjami nie do powtórzenia), czy może sesja plenerowa, w inny dniu, gdyż szkoda nam tracić zbyt wiele czasu gdy goście czekają. Po określeniu swoich upodobań obejrzyjmy portfolio fotografów i pokuśmy się te, które ujęły nas najbardziej.