Nasze zdjęcia na ścianie - sposób na oryginalną dekorację

Dom to nie tylko przedmioty materialne, którymi jest on zapełniony. Dom tworzą przede wszystkim domownicy, z wszystkimi wspomnieniami, które noszą w sercach. Ściany nie muszą być puste – warto urządzić na nich galerię wspomnień.
duże zdjęcia na ścianie
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
W supermarketach mamy bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju ramek na po więcej zapraszam tutaj, zarówno bardzo dużych, jak i takich zupełnie maleńkich, jak na zdjęcia legitymacyjne, kupimy także tzw. antyramy. Zależnie od tego, jak mamy zaaranżowaną przestrzeń mieszkania, jakie meble w pomieszczeniu w którym chcemy urządzić galeryjkę ze zdjęciami dobierajmy kształt oprawek na zdjęcia (rozwinięcie tematu- pokaż szczegóły), ich wielkość, kolor i tworzywo z którego są wykonane. W przypadku lubimy działać plastycznie, sami możemy stworzyć ramki – wykończyć je tak jak nam się podoba, odpowiednio pomalować. Będzie to dobra okazja do integracji rodziny przy wspólnej pracy.

zdjęcia umieszczone na ścianie
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Dobrym miejscem na powieszenie zdjęć jest np. ściana przy schodach. Można na niej urządzić chronologiczną galerię rodzinną. zaczynamy od zdjęć z dzieciństwa, albo poznania współmałżonka, i powoli dokładać fotografii. Im wyżej, tym nowsze fotografie. Kolor ramek i ich styl dostosujmy wtedy do tego, jak mamy wykończone schody i balustrady. Doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju drewniane ramki. Sam widzisz, zdjęcia na ścianie, to prosty i szybki sposób na dekorację naszego mieszkania.Najczęściej zdjęcia wieszamy na ścianie w pokoju bądź przedpokoju. Możemy wtedy wybrać jedną większą ramę bądź antyramę i ułożyć w niej kolarz zdjęć z wczasów. Taki duży kolarz bez problemu wywołamy w drukarni, bądź w zakładzie fotograficznym. Następną jest powieszenie każdego zdjęcia z osobna. Dobrze jest zrobić to symetrycznie na ścianie – wszystkie zdjęcia i ramki tej samej wielkości, równo obok siebie wiszące, bądź w stylu artystycznym – różne kształty ramek i wielkości fotografii.