Jakie są zalety telebimów używanych bardzo chętnie w nowoczesnej reklamie wizualnej.

Miasta wypełnione są reklamami, zobaczyć je można na każdym kroki. Reklamowe tablice, bilboardy czy plakaty są już tak powszechne, że wielu ludzi już ich po prostu nie zauważa. Ostatnio zaczęła się pojawiać zupełnie nowa możliwość na reklamowym rynku, która daje dużo więcej możliwości niż tradycyjne nośniki, a są nią telebimy.

telebim promocyjny
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
Popularność ich >>> nasza strona bierze się z kilku rzeczy. Największym plusem nowoczesnych telebimów jest to, że będą one pozwalań na nieograniczone wprost możliwości zarządzania wyświetlanymi treściami. Tradycyjna reklama jest umieszczana na jakiś czas, w trakcie jakiego ciężko się ją zmienia. Telebim katowice galeria skarbek nie będzie miał takich ograniczeń, można na nim emitować reklamy przez dowolny czas, a zmiana ogranicza się jedynie do wgrania nowego filmu do pamięci urządzenia - portal medas-media.com.pl. Daje to naprawdę nieograniczoną możliwość marketingowcom, a równocześnie znacznie zwiększa skuteczność. Obrazy statyczne są najczęściej omijane bez żadnego odzewu, lecz ruszające się dużo lepiej będą przyciągać wzrok odbiorców.

Telebimy opanowują obecnie coraz większy obszar wizualnej reklamy, a ich popularność przede wszystkim będzie wynikać z ich naprawdę ogromnych możliwości. Posiadają one budowę modułową, więc bardzo łatwo można je zestawiać w różnych wymiarach. Jeśli zajdzie taka konieczność, to ostateczny telebim może mieć nawet kilka metrów kwadratowych powierzchni - często można takie zobaczyć w czasie największych imprez sportowych czy kulturalnych.telebimy
Author: Randy
Source: http://www.flickr.com
Mają dużą odporność na atmosferyczne warunku, a ich największą zaletą jest całkowita niezależność od oświetlenia. Nie będzie miało znaczenia, czy jest jasno czy ciemno, w każdym przypadku telebim świeci dokładnie tak samo. Wynika to z ich budowy opartej na wydajnych diodach. Nie tylko mają one mocny strumień światła, ale również będą zużywać niedużo prądu, więc w każdym module pracuje nich co najmniej kilkaset. Pojedynczy punkt złożony jest z trzech takich diod, to znaczy niebieskiej, czerwonej i zielonej, dzięki sterowaniu poziomem ich świecenia otrzymuje się barwę jego światła.